Skip to content Skip to footer

Cam Hakkındaki Genel Bilgiler

ELİT GLASS SERİSİ

ELİT GLASS serisi buzlu cama benzer yöntemlerle ve özenli bir tasarımla üretilen ürünlerdir. Yaprak, Çamdalı, Çizgi ve Tül desenlerinden oluşmaktadır.

Özel tasarımlanmış desenleri ve renk seçenekleri ile iç ve dış mekanlara yeni boyutlar katar. İç mekanda; ıslak hacimler (banyo-duş kabini) , kapılar, ara bölmeler, raf camlamaları (ev eşyası, buzdolabı), mutfak ve banyo dolap kapakları ile mobilyalarda uygulanabilir. Dış mekanda ise balkon camlamalarında, vitrin yan panellerinde, bölme panolarında, aydınlık camlamalarında kullanılabilir. Güvenlik unsurunun gerekli olduğu yerlerde temperli (ısıl işlemli) olarak uygulanmalıdır.

ELİT GLASS daha iyi ısı yalıtımı için yalıtım camı ünitelerinde de yer ala

BUZLU CAMLAR

Mimari amaçlara uygun, çeşitli renk ve desenlerdeki buzlu camlar ışık ve gizliliğin birarada önem kazandığı yapı bölümlerinde kullanılır. Renksiz ve renkli cam eriyiğin biri desenli, iki merdane arasından geçirilmesi suretiyle üretilen buzlu camların bir yüzü düz, diğeri desenlidir. Desenlerin derinliği ve dokusu buzlu camın ışık ve görüntü geçirgenliğini belirler. Buzlu Camlar duş kabinlerinde ve iç bölmelerde olduğu gibi güvenlik gerektiren yerlerde temperli olarak kullanılmalıdır

BUZLU TELLİ CAM

Buzlu telli cam, eriyik halindeki cam bünyesine elektrik kaynaklı bir çelik tel örgünün yerleştirilmesi ile üretilir. Telli buzlu cam, testler ile belgelenmiş süreler içinde yangın alev ve dumanının geçişini önler. Kırıldığında cam parçacıkları kolaylıkla dağılmadığından, yaralanma risklerinin azaltılması açısından da yararlıdır.

Konum

Kocaeli —
Yarımca Sanayi Sitesi No:31 Körfez – Kocaeli / Türkiye.

Bülten

Gök Cam Turizm İnş San Tic Ltd Şti © 2008 – 2024. Tüm Hakları Saklıdır.